Utrinki

Učence in starše vabimo, da nam pošljete svojo fotografijo ali kratek posnetek o tem, kako izgleda v teh dneh učenje, ustvarjanje, razvedrilo, športna aktivnost … pri vas doma. Verjamemo, da vam ni dolgčas in upamo, da se imate kljub vsemu lepo.

Posnetke pošljite na elektronski naslov učiteljici Danjeli Gustinčič  (danjela.cupin@guest.arnes.si), ki bo poskrbela za objavo vaših prispevkov.

1. DECEMBER – DAN BOJA PROTI AIDSu

Osmošolci so pri pouku biologije ta dan proslavili z mislijo: “Zaščiti sebe, zaščiti svet!”.

TRADICINALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Učenci tretjega triletja so s sodelovalnim delom na daljavo pri slovenščini oblikovali skupni virtualni pano ob dnevu slovenske hrane in tradicionalnem slovenskem zajtrku.

Učenci 1. triletja so zdravi hrani namenili kar cel petek, 13. 11. 2020.

Njihove slike si oglejte tukaj.

ŠOLA V NARAVI – na daljavo

Na kratek način, kot je rekel Patrik: “Ena najbolj nenavadnih, vendar odličnih šol v naravi.”

Utrinke si oglejte tu.